close
loading

Jesteśmy zespołem poszukiwawczym,

w którym psy specjalizują się w wyszukiwaniu zapachu zwłok ludzkich.

 

Aktywnie wspieramy w działaniach poszukiwawczych Policję, Państwową Straż Pożarną, samorządy lokalne, agencję detektywistyczne oraz osoby prywatne podczas zaginięć osób w terenie i nie tylko. Wyposażenie indywidualne przewodników oraz umiejętności psów pozwalają nam na prowadzenie samodzielnych działań w każdych warunkach pogodowych zarówno w dzień jak i w nocy. Wraz z naszymi psami uczestniczymy w festynach, pogadankach oraz spotkaniach z dziećmi i młodzieżą. Bierzemy udział w projektach edukacyjnych propagujących właściwe, bezpieczne zachowanie przy zwierzętach oraz odpowiednią opiekę nad czworonogami. Działamy w porozumieniu z organizacjami zajmującymi się poszukiwaniem osób zaginionych. Od kwietnia 2015 roku wraz z Szymonem, przewodnikiem ze Śląska, działamy pod szyldem Polskiego Związku Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych. Pragniemy zaznaczyć, że nasza działalność utrzymywana jest z naszych prywatnych środków z których pokrywamy szkolenia, instruktorów, wyjazdy, środki transportu oraz sprzęt taki jak indywidualne oporządzenie i zabezpieczenie przewodnika oraz psa, sprzęt do nawigacji GPS dla przewodników i loggery dla psów, urządzenia łączności bezprzewodowej oraz sprzęt informatyczny, które są niezbędne w tego rodzaju działalności. Członkowie grupy wiodą normalne życie zawodowe i dlatego ich udział w akcji zależy od zrozumienia sytuacji przez pracodawców.
 

 

 

 

NASZE PSY

i ich przewodnicy

 

 

KLIFFORD

 

Rasa: Labrador retriever

Data urodzenia:

Przewodnik: Paweł Futiakiewicz

 

FIGO

 

Rasa: Owczarek belgijski malinois

Data urodzenia:

Przewodnik: Katarzyna Trochimowicz

 
 
 
RIVER

 

 

ZAPRASZMY DO KONTAKTU

JJ (dżej, dżej)

 

Rasa: Labrador retriever

Data urodzenia:

Przewodnik: Paweł Futiakiewicz

 

HEBAN

 

Rasa: Flat coated retriever

Data urodzenia:

Przewodnik: Szymon Wieczorek

 

 

 

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYZPOZYCJI

 

Paweł Futiakiewicz

skr. poczt. 38

34-600 Limanowa

 

Godziny otwarcia:

24 h / 24 h

 

tel: +48 888 302 088

e-mail: futiakiewicz@gmail.com

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

 g+ youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

skr. poczt. 38

34-600 Limanowa

telefon

telefon:

888-302-088

mail

e-mail:

futiakiewicz@gmail.com

O FIRMIE

Jesteśmy zespołem poszukiwawczym, w którym psy specjalizują się w wyszukiwaniu zapachu zwłok ludzkich. Aktywnie wspieramy w działaniach poszukiwawczych Policję, Państwową Straż Pożarną, samorządy lokalne, agencję detektywistyczne oraz osoby prywatne podczas zaginięć osób w terenie i nie tylko.